Afyon evden eve taşımacılık hizmetleri

, yalnızca Afyon’da değil, Türkiye’nin her bölgesine kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ve profesyonel kadromuz ile personelimiz en yeni model araçlarımız ile sizlere yıllardır nakliye hizmeti veren Afyon nakliyat firmamız, binlerce olumlu referansı ile rahatlıkla güvenebileceğiniz en kaliteli nakliye firmasıdır.

Son sistem araçlarımızla profesyonel Afyon evden eve taşımacılık hizmeti veren bir şirketiz. Taşımacılıkta paketleme ve ambalajlama son derece önemlidir. Eşyaların taşınması sırasında paketlemenin ve bu iş için kullanılan malzemelerin kalitesi iyi olmak zorundadır. Aksi halde, ne kadar tecrübeli ve deneyimli olursanız olun eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

İthal kraft kağıtlı havalı naylonlar, özel kutularla eşyaların alabileceği hasar çok daha az olabilmektedir. Mobilyalarınız ilk olarak özel üretilen köpük profiller ile kaplanır ve streç film ile sarılarak en iyi korunma sağlanır.

Taşınmadan önce sökülen parçalarınız için eğer daha önceden özel kutusu var ise ekibimizce onlar kullanılmaktadır. Şayet yoksa,eşyaların özelliğine göre en uygun şekilde paketlenmesi yapılır. Her eşya farklı yapıda ve büyüklükte olduğu için özelliğine ve yapısına göre ambalajlanması yapılmaktadır. Eşyalarınızın araçla transferi esnasından sarsılmaması için olabildiğine düzgün yerleştirilen yükünüzü aldığımız şekilde teslim etmekteyiz.

Lütfen taşınmadan önce bizimle iletişime geçerek fiyat almayı unutmayınız.

Etiketler: , , ,