Garantili Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası nakliyeden şirket taşımacılığına, evden eve nakliyeden banka taşımacılığına kadar pek çok konuda deneyim sahibi olan olarak müşteri taleplerine özel çözümler üretiriz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteli cevaplar verebilmek için belirlediğimiz kurumsal prensipler ortaya %100 müşteri memnuniyetinin çıkmasını sağlamaktadır. Ülkemizde hizmet verdiğimiz sektörde belirlenmiş kalite standartlarının bulunmaması pek çok sıkıntı yaşanmasına neden olurken müşterilerin yıkılmış hayalleri ve kırılmış eşyaları da büyük sorunların yaşanmasına neden olmaktadır.

  olarak verdiğimiz kesintisiz kaliteli hizmetleri en ekonomik bütçeler ile sunarız. Tekstil taşımacılığı için sunduğumuz askılı sistemlerimiz, teknik bilgiye sahip ekiplerimiz tarafından yapılan kaliteli işçiliğimiz, ücretsiz keşif hizmetimiz ve sigortalı taşımacılığımız ile sektörde fark yaratır ve her zaman için aranılan ve tercih edilen firma oluruz. Karşılıklı olarak karar verilen taşınma gününden önce yaptığımız keşif sayesinde taşınma gününün sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlamış oluruz.

firması olarak verdiğimiz hizmetler hakkında referanslarımız üzerinden bilgi alabilir ve geniş müşteri profilimizi inceleyebilirsiniz. Sektörün gelişmesi ve kaliteli bir şekilde büyümesi için verdiğimiz hizmetler ile rakiplerimize yön gösterir ve kurumsal kimliğimiz ile de liderliğimizi devam ettiririz. Tüm taşıma işlemlerimiz sözleşmelidir. Anlaşma sonrasında yapılacak sözleşmeler dilerseniz mail ortamında gönderilirken dileyen müşteriler için de taşınma günü elden teslim edilir. Her taşınma işleminde müşterilerimizin tek muhatabı operasyon şefimiz olacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Etiketler: , ,