Firma Profili

İlimiz Afyon’da ve çevre illerinde gerçek manada profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaya geldik. Son zamanların hızla gelişen sektörü olan ve buna istinaden korsan firmalarında paralel olarak çoğaldığı sektörümüzde sizlere gerçek nakliye hizmeti sunmaya geldik. Eksiksiz olarak hizmet verdiğimiz Afyon evden eve nakliyat ofis ve mobilya nakliyesi, fuar ve stand taşımacılığı, parça eşya nakliyesi, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinizde 18. kata kadar ulaşabilen yük asansörümüzle taşımacılık yapıyoruz.

Afyonun en iyisi olmaya geldik. Afyon asansörlü evden eve taşımacılık şirketi AFYON NAKLİYAT olarak şehir içi nakliye işlerimizde olduğu gibi şehirler arası taşımacılık işlerimizde de kendi personelimiz ve kendi araçlarımızla müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Taşımacılık alanında her ilin kendine özgü taşıma şekli olduğu için bizler kendi hizmetimizden ödün vermemek için tüm araç gereçlerimizle taşımacılık işinizi gerçekleştiriyoruz.
Eşyalarınıza sizden daha fazla değer verdiğimizden emin olabilirsiniz. Eşyalarınız için en küçük şikayetiniz bizim için büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle, gerek paketleme, gerek montaj ve sökme işlemlerinde gerekse eşyaların taşınması ve transferi esnasında olabildiğince dikkatli ve titiz davranmaktayız. Afyon nakliyat ihtiyaçlarınız için sizlere en iyi ve ekonomik çözümler sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Firmamız, yetki belgelerine sahip, taşımacılık işlemlerini yasal ve kanunlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.