Asansörlü Taşımacılık

Sektörün gelişmesinde devrim niteliğinde olan asansörlü taşıma işlemi ile artık taşınmak hem daha kolay hem daha hesaplı. Kısa bir süre önce eşyalarınızı taşımak için insan gücü kullanılırdı ve bütün yük personelin gücü ile sırtında taşınırdı. Bu taşıma şekli ile eşyaların 6. kata çıkarıldığını düşünecek olursak karşılaşacağımız sorunları da kestirebilmekteyiz.

Öncelikle eşyalar bir süre sonra taşıyan elemanın yorulmasıyla çizilip hasar görecek, merdiven dairesinde çizikler olaşabilecek, apartman sakinleri huzursuz olacak. Siz daha yeni evinize yerleşmeden sıkıntılarınız başlayacaktı. Bütün bu sorunlara sektöre girmesiyle birlikte son veren Asansörlü taşımacılık sistemi ile şehir içinde ve şehirler arası tüm işlerimizde, uygun şartlar sağlandığı takdirde, asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Aynı gün içerisinde, hatta daha kısa zamanda eşyalarınızı taşıyor ve çok daha ekonomik şekilde hizmet veriyoruz.
Gerek görüldüğü takdirde 1. kattan 18. kata kadar yetişebilen raylı sistem asansörlü taşıma araçlarımızla eşyalarınız güvenli bir şekilde firmamızla taşınmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: , , ,